Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS A320M-R nejdú zadné USB porty

Išiel som čistiť počítač od prachu tak som odpojil grafiku, sata kábel a omylom konvektory smerujúce do dolnej časti dosky (neviem názov) ale pripája sa tam switch reset, star a podobne, zapojil som ich naspäť podľa manuálu k základnej doske a funguje všetko okrem reštart tlačidlá ale to mi až tak nevadí ale keď spustím počítač tak píše monitor žiaden signál čo si ma stáva ale problém je že nenabehnu zadné USB porty nejde do nich šťava, proste nesvieti myš, klávesnica ani slúchadlá, Ethernet kábel svieti pri ňom malá LED dióda, ďalej v počítači svieti všetko čo má, ventilátory,grafika,procesor iba nejdú zadné USB porty

Zdroj normálně funguje správně? Větráčky se v něm roztočí? Co chlazení uvnitř bedny, taky funguje? Máš možnost odzkoušet jiný zdroj? Zapojil si vše podle návodu správně? Zkontroluj to. Neponičil si nějak desku při čištění?