Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice si dělají co chcou

Dobrý dnes mi moje klávesnice najednou začala blbnout psát nesmysli, otvírat sama složky atd. a po 10sekundách mi hodí automaticky pc do usporáku. Zkoušel jsem i druhou ktera není skoro použitá a dělá to samé jen ne v takovém měřítku mi příjde. Podle jedné rady jsem zkoušel napsat do příkazového řádku "net stop hidserv" podle jednoho návodu ale také nepomohlo. Obracím se tedy na vás žádostí o radu děkuji.

Žádosti nelze vobjektívně z hlediska globálního aspektu vyhovjeti.

Okrem iného, tzv. SW neduhu, môže byť časom "prežvejkaný" kábel o hranu stola od kabelážnej myši. Sviňa problém, aj to sa stáva.