Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení souborů

Zdravím. Rád bych zprovoznil sdílení dat a souborů, přičemž stolní PC je do routeru připojen kabelem a notebook je na WiFi. Jak nastavit sdílení aby byly sdílené složky viditelné? Oba PC mají Windows 10. Díky za nasměrování nebo odpovědi

Díky za tip ale toto už jsem hledal. Bohužel nemám ve Windows domácí skupinu v sestavení nejspíš 1803 skupina není. Tak už že stolního vidím ntb, i přenášení souborů funguje ale naopak to zatím nejde.. Výjimky ve firewall pro sdílení jsem zadal..