Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgarde cpu i3 8100

Dobry den, chcel by som sa spytat ci ma vyznam este upgarde z i3 8100 na i7 8700? alebo sa to uz neoplati kupovat? hravam natom len hry (na 1080p)

Já bych teda 11K za tento procesor už nedal. Není to zrovna málo.
Nevím co máš za grafiku, možná by bylo lepší vylepšit ji.

Asi bych popřemýšlel nad cestou desku,cpu a ram nabídnout na aukru a koupit amd+novou desku a ram. Ale nedá se takhle bez dalších informací /stáří desky, jaké hry hraješ, jaké chceš hrát, jaká je grafika/ poradit.