Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo na disku

Dobrý den, potřeboval bych si uvolnit nějaké místo na disku, takže jsem se rozhodl že odinstaluji něco co již nepotřebuji mít.
Vidím že na disku je uložen program.exe /program je pouze ilustrační název/ který zabírá 60gb místa, když kliknu na odinstalovat, napíše mi že "Systém windows nemůže najít položku /lokace souboru/.exe ujistěte se, zda je název správně napsaný bla bla.
Nevíte někdo co s tím ? Děkuji za odpověd.

Dnes je to jinak, velmi výrazná většina her vyžaduje běžícího klienta ("manažera her"), ten Asasín konkrétně UPlay. Instalace a odinstalace her se pak provádí z něj, obvykle se tím (také) rozumí prosté smazaní adresáře hry. Nastavení hry, případně uložené pozice jsou většinou v C:\Users a neodstraňují se (výjimky potvrzují pravidlo, dá se to každopádně následně smazat i ručně).

Hry odjinud klienty nepotřebují.