Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smartwatch, fitnes...tentoraz pre mna

Je koniec roka a tak som usudil, zeby som sa tiez mohol nejako odmenit.
Rad by som nejake smartwatch, zamerane na sport predovsetkym, cize sim nie je nutna.
Co je naopak nutne je co najdlhsia vydrz baterie, min 7 dni by potesilo.
Dalej ocenim rozne senzory, niekto tu ospevoval svoje hodinky, ze mu dokonca meraju tlak a dokonca, ze presne v porovnani s velkym tlakomerom, co by bol bonus navyse.
Dizajnovo mam radsej okruhly dizajn, ale viem, ze vacsina takychto naramkov byva skor obdlznikova, takze to prezijem.
Uprednostnujem osobne skusenosti, na papieri vyzeraju uzasne snad vsetky cinske vyrobky, staci si vsak precitat par reviews a hned viete, ze si to kupit nemate.
Cena az tak nehra rolu, ale zase nechce sa mi zbytocne do toho davat privela penazi.

Barometr můžeš zobrazit přes GPS, tak jak to má a používá třeba Garmin Fenix (alternativa : Suunto Core, nebo analagocké : Timex Tide Temp). Základní modely Germain mají výdrž okolo měsíce (bez GPS). ABB (altimetr/barometr/busola) je slušný Fenix 5 & 7, ale drahý na to co to je pro obyčejného smrtelníka. (Teda jestli nebydliš v Tatrách)
PS: Na ty funkce pozor, jestli je opravdu nepotřebuješ, rychle omrzí.