Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Disk

Ahoj všem, budu instalovat win 10 a přemýšlím že bych si pořídil ssd disk asi 500gb a chtěl bych se proto zeptat jestli je to možné na mé sestavě.
Sestava:
MB:MSI B75A-G43
CPU:Intel Core i5-2380P
RAM: HyperX Savage 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9
GPU: Sapphire Radeon RX 480
Zdroj:FSP Hexa 500W
Monitor:BenQ G2222HDL 21.5"
HDD: ST500DM002-1BD142 ATA device
Jestli jen stačí starý hdd vyndat a místo něho dát ssd, možná bych tam ten starý i nechal na hry atd. Jinak zatim mám win 7. Díky za odpovědi.

SATAIII controller integrated in Intel® B75 chipset
- Up to 6Gb/s transfer speed.
- Supports one SATAIII ports (SATA1) by B75

do portu sata1 strčit ssd.

je to starý hw, výrobce nenabízí potřebnou podporu pro w10.
základní ovladač pro stejný chipset v.10.1 (musí se instalovat jako první) zkus u jiného výrobce: https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/mb_driver_chipset_intel_w10.zip nebo googlit u intelu.