Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WEB GL

Ahoj,potřebovali bychom poradit jak zprovoznit WEB GL. Máme Windows 10 a typ grafiky INVIDIA Geforce 9300m gs a prohlížeč Chrome. Děkujeme.

Zprovoznit asi nebylo to pravé slovo. Synovi nejde spustit hra, protože ji "přehodili" na web gl a po kontrole pc nám to hlásí, že "prohlížeč podporuje web gl, ale je zakázaný nebo nedostupný. Někdy je to důsledek toho, že prohlížeč odmítl starší ovladače videa. Pokud je to možné, zkuste aktualizovat ovladače videa. " Nevíme co s tím dál.

zkuste aktualizovat ovladače videa.

a skúšali ste to? Inak že je to zakázané, to ste museli zakázať v prehliadači vy sami. Alebo máte zakázanú HW akceleráciu v prehliadači, pozrite nastavenie: chrome://settings/system