Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sieťový HDD - stream

Pekný deň prajem, v prvom rade chcem napísať že sa do danej veci až tak nerozumiem preto Vás žiadam o radu. :-)

Kúpil som si domov WD MY CLOUD HOME (čo je sieťový HDD). Doma ide všetko OK, čiže som s ním spokojný, ale reku je tam písané že si viem všetko pozrieť aj mimo domova. Šiel som do práce, a pripojil sa na WD a dal si prehrať film/video no prekvapujúco seká to neskutočne. Predpokladám ale, že chyba je u mňa v pomalom internetu. Moje momentálne rýchlosti sú download :15Mbit/s ////// upload :2Mbit/s.

Chcem sa opýtať, teda ak by bol problém u mňa, akú minimálnu rýchlosť by som potreboval na to aby som to vedel prehrať aj z hocikadiaľ? napr. videá a filmy? :) je to tým že že mam malý upload? :)

Router mam tento : Tp-link TL-WR741ND , bude to stačiť?

Ďakujem Vám za vaše rady, a prajem pekný deň. :)

no, neviem ako to zistiť či mam alebo nemám verejnú IP. Ono vpodstate sa na ten disk dostávam keď som niekde mimo napr. tak asi cez tie servery od WD pretože normálne idem na ich web kde sa prihlásim a ono mi to potom zobrazí všetko to čo mam uložené na svojom HDD.

Nuž, ďakujem Vám krásne za vaše odpovede. Dnes mi provider na skúšku dvihol upload na 8megabitov ... výsledok : v práci žiadna zmena... :D sekalo to stále.. ale keď som si to dal prehrať cez dáta na mobile tak to šlo úplne v pohode :) takže asi bude nejaké obmedzenie v rámci siete v praci... :D