Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows nenájde súbor *.pst

Vie mi niekto vysvetliť prečo hľadanie vo Win XP Pro, nenájde súbory s príponou pst?? Samozrejme vo vlastnostiach zložky mám nastavené zobrazovanie všetkých súborov a súbory s touto príponou normálne vidím, viem s ich kopírovať a pod., ale hľadanie ich nenájde. Stretol som sa s tým už viac krát, ale vysvetlenie som nenašiel.

Všetko čo je napísané vyššie mám nastavené, preto sa mi súbor aj normálne zobrazuje, nechal som si zobraziť všetky súbory, aj obsah systémových zložiek. Napriek tomu hľadanie sa tvári ako keby žiadny *.pst súbor na disku nebol. Pritom je ich tam spolu 6 ks a všetky vidím. Je mi záhadou prečo to nenájde.

P.S.: Nie žeby to bolo pre mňa životne dôležité, ale nedá mi to pokoj.