Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD a Flash disk

Dobrý den mám takový problém:
Na HDD mám film v AVI (NTFS) a Flashku (NTFS)
Na HDD film normálně spustím, po zkopírování ho z flasky nespustím, nepodporovaný formát, nejde spustit
v žádném playeru (nero,apple,....)
Nějak tomu nerozumím, dva identické soubory,ale z flasky nelze přehrát.
Máte radu?
Děkuji

Asi vadná flesh. Oveř přeneseny soubor pomocí kontrolního součtu např. Totalcomander umí vytvořit malý soubor kde je obsah souboru přepočítany na číslo. Nakopirujes i kontrolní součet na flesh a zkusíš porovnat- ověřit. Programu na kontrolní součtu je hromada.