Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čierna obrazovka po štarte

Zdravím,

kde môže byť chyba, ak mi z ničoho nič NB zobrazí po zapnutí iba čiernu obrazovku (nič iné ani grafiku) iba svietiacu čiernu obrazovku.
Poďla mňa NB normálne pracuje,,,disk určite. Aj zvuk prihlásenia som počul. Je to hardverový problém v nejakom spoji displeja ? Či to môže byť niečo iné ?

Vopred ďakujem. NB HP, Wind 8

Po zapojení externího monitoru přes HDMI, DP taky žádný obraz ?
Některé notebooky mají servisní checkovací funkce, které se vyvolávají kombinaci kláves při startu / post, Test : FAN, RAM, GPU - display etc, chce to projít manuál.
(Podvej se na kombinaci klavesové zkratky "Fn + f4 nebo Fn + f1" / obrazek na klávesnici s : monitor obklopen dvěma čáry, jestli jsi nevynutil externí video-out)
[c01136928.jpg]

Možná ti odešlo jen podsvícení displeje. Až to naběhne, posviť si na displej baterkou, jestli uvidíš slabě ikony na ploše (nebo co tam normálně máš) - tak je to tím... Když tam neuvidíš nic, ale externí monitor (nebo televize) funguje, odešel ti displej. Jestli nefunguje ani externí, odešla ti grafická karta.