Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s grafickou kartou a externym monitorom

Caute, mam taky specificky problem pripojil som tv k noteobooku asus rog scar II s rtx 2060 i7 a problem nastane ked odpojim alebo vypnem tv a spustim gta tak najskor napise ze nemam potrebnu video memory card a hra neskutocne seka tak som skusil otvorit ovladaci panel nvidie a nejde otvorit napise ze sucasny monitor nie je ku grafickej karte pripojeny, ked vsak zapnem tv tak potom ide aj hra a aj ovladaci panel sa otvori. co mam prosim vas robit aby mi sla hrat hra aj ked je tv od nb odpojena? dakujem

ked som to vybral tak obrazovka pocitaca stmavla a ostala obrazovka na tv a kdyz sem ji odpojil tak to nefungovalo skusil som teda vybrat pred odpojenim zustat na druhe obrazovke a odpojil a taky to same, akokeby si windows pamatoval ze obrazovka pocitace je ta tv a ne obrazovka notebooku
neviem ci to ma suvis ale zmizla mi aj ikonka teda moznost vyberu uspat pc mam na vyber len vypnut a restartovat