Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den, přesně před rokem a půl jsem si přesně sem šel pro radu jaký PC do 18k si vybrat. Poradili jste dobře ale už to přestává stačit :) Mám tuto sestavu

Crucial MX500 - 500GB
Seasonic S12II-520 520W
SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black
Gainward GeForce GTX 1050 Ti, 4GB GDDR5
Intel Core i3-8100
ASUS PRIME B360-PLUS - Intel B360
Crucial Ballistix Sport LT Red 8GB DDR4 2666
SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012

S tím že jsem to ještě v létě upgradnul na +1x8GB Crucial Ballistix Sport LT Red 8GB DDR4 2666 (celkově tedy 2x8 stejný RAM - 16gb výsledek) a ještě jsem dokoupil 1x 1TB ssd a mám tam ještě 1x 1TB hdd a 1x 500gb hdd.

Chtěl bych něco lepšího. S tím že bych to celé prodal krom HDD (jeden bych tam nechal). Cena za takovou sestavu? (ještě 8 měs. v záruce). Počítám tak 10-12tisíc reálně. Takže ten novej by klidně mohl být do 25k max. Víceméně na hry, v budoucnu bych si rád pořídil nějaký 43 curved monitor.

Co doporučujete intel nebo amd? Nějaka 2070tka a i5 9té generace? Stále se v tom nevyznám tak si du pro radu sem :)

Díky

Ta grafika od AMD vypadá pěkně. Reálně je na tom líp než nvidia 2060/70? Důvod nebrat intel ale vzít AMD? Já nejsem zastánce ani jedné strany amd/intel ale vždycky jsem měl intel s nvidii a byl sem spokojený. Bylo to vždy dražší ale neměl sem problém ani jeden. Grafiku bych viděl do 12k, procesor do 6k a pak zbytek asi základovka, ram, asi zdroj protože 520 tohle asi neutáhne..Kdyby někdo měl čas a naskládal mě košík tak jako ty jedna verze AMD jedna Intel bylo by to fajn :) O čem jsou vlastně dnešní hry hlavně? O grafice nebo procesoru? Opravdu se v tom nevyznám, jsem laik.

Podla mňa vám dobru zostavu poskladal (AMD) dneska veľa lúdi kupuje AMD ale aj intel, to mate skoro to iste či intel alebo amd ale intel je troška drahší radčej by som išiel do AMD=taký istý výkon ako intel ale za lacne peniaze a to poteší stačí sa popozerať po internete a porovnávať.

Tiež som vždy chcel intel+nvidia a teraz mam AMD+Nvidia lebo načo budem kupovať drahý intel keď môžem mať taký isti výkon za lacne peniaze.

keby ten zdroj 520w 80+ bronz neutiahol tak by ho tam asi nedával nie ? :D

Ta grafika RX-5700 8GB čo som pozeral rtx 2060 vs RX-5700 tak sa mi zdá že rx-5700 je silnejšia o par fps čo som kukal na YT.

Na hry treba aj dobru grafiku aj dobrý procesor =)

Treba si vybrať chcete amd alebo intel ?