Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strojové učení AI

Když se jedná třeba o rozpoznávání kostky tak se prostě AI naučí na tisícich příkladech rozeznávat kostku a postupně má úspěšnost třeba 99,9% ale co třeba komentáře jak probíhá takové rozpoznávání závadných komentářů? Nemyslím hromadný spam ale třeba manuální, jak AI získá informace ze takový komentář je závadný aby to mohla dát do svých dat ze kterých se učí?
Snad pochopíte jak dotaz myslím

Zkoušel sem to a na YouTube sem napsal komentář (spam) Napsal sem Paysafecard Hack + odkaz na video a bot to smazal pak sem napsal PayPal Money Hack + odkaz a zůstalo to tam, tak mě zajímá jak to vyhodnotilo že to první spam je a to druhé nikoliv přesto že jde o téměř stejný spam.