Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook zacal vydavat vysoky ton

Caute, dnes z nicoho nic zacal nb piskat respektive taky vysoky ton jak sirena, prestane bud sam od seba alebo ked pohnem s nb. Taktiez zacne piskat po zasunuti usb konektoru mysky alebo chladiacej dosky. Nb je v zaruke, je to dovod na reklamaciu? respektive co sa tomu nb mohlo stat? Taktiez mam problem s tym ze ked odpojim tv od nb tak notebookvy monitor nie je pripojeny k rtx 2060 ale len k microsoft display adapteru pricom je nb monitor vybrany ako hlavny, nejde ani otvorit ovladaci panel nvidia. otvorit ide tento panel az ked zapojim tv k notebooku. Viete poradit prosim vas?
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

Řešení:

takze vyriesil som to tak ze som odinstaloval driver nvidie a nainstaloval ten z asus stranky, pomohlo to vsetko fungovalo ale len do vtedy nez som zas zapojil tv k notebooku zas ostala notebookova obrazovka pripojena k microsoft display driveru. to akoze vzdy ked zapojim tv k nb budem muset reinstalnut ovladac??

Tohle by ti mohlo pomoci
https://www.spajk.cz/zakazat-automatickou-instalaci-ovladacu-ve-windows-10/
pasaz

Zakázání automatických aktualizací ovladačů z menu

A konečně jdeme na věc. Samotné zakázání updatu ovladačů provedete tak, že na nabídku Start kliknete pravým myšítkem a vyberete sekci Systém.

Zde přejdete do sekce Upřesnit nastavení systému – Hardware – Nastavení instalace zařízení.

Zde pak stačí vybrat volbu Ne (vaše zařízení nemusí fungovat podle očekávání) a Uložit změny.