Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možná poškozený disk přepravou

Stručně a jasně. Líný čurák z české pošty mi dnes doručíl dva 2.5 interní disky. Nebyl jsem doma, ačkoliv je pošta od domu 3 minuty pěšky, hodil je do kovové hluboké schránky. Samozřejmě Mironet dává všechno do tenké bublinkové fólie..

Jakým softwarem mám disky odzkoušet, zda jsou v pořádku. Děkuji.

Mironet dává všechno do tenké bublinkové fólie

Copak postak a schranka, ale kolikrat s nima hodili pri preprave, to vubec netusis.

Jak pisou ostatni, otestuj a pokud se vse bude zdat ok, v klidu pouzivej. Pokud ne, vinil bych Mironet, ze to nevhodne zabalil, ne Ceskou postu.