Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se mi steam,origin,epicgames. Ani mobilní aplikace steam.

Zdravim,mam problem dnes jsem zapnul pc a nejde mi zapnout steam. To by mi ani tak divny neprislo dokud jsem nesel na officialni web stranku ktera se mi nenacte.Dovrsila to mobilni appka ktera se uz vubec nenacte. Jakykoliv herni launcher se mi proste nezapne. Avsak stranky Originu a Epic Launcheru se mi nactou,nejsem schopnej ten danej launcher stahnout. Asi 4hodiny jsem zkousel cokoliv co google dal,od zmeny DNS az po tcp. Projel jsem regedit,cmd.Vypnul firewall,antivirus. Restartoval router. Zkusil se prihlasit z jineho pocitace,ze dvou telefonu. Vsechno bylo do dneska ok,nemohlo by to byt necim u poskytovatele? Mne jinak internet a vsechno ostatni jede v poradku.
Prikladam par screenu.
1 - steam webstranka ktera mi po deseti minutach naticani nacte toto
2 - pop up ktery mi vyskoci pri spusteni steamu
3 - chyba ktera mi vyskoci pri tom,kdyz se pokusim stahnout Epic Games Launcher (origin to stejny)
Kdyby nekdo vedel cokoli budu moc rad diky!

nenačítají se kaskádové styly, obvykle umístěné na jiné adrese protože bývají společné pro více stránek. zjevně nefunguje dns.

jaký používáš antivir? jestli není originál z windows, odinstalovat.
kontrola na spyware, třeba: adwcleaner
internetové připojení: kontrola že není nastavené proxy
zkusit jiný prohlížeč (ie, edge)
pro jistotu kontrola datumu v pc
kontrola nastavení routeru, že má normální dns (google nebo cloudfare)
kontrola obsahu souboru hosts, nemá mít žádné záznamy o kterých nevíš:

notepad.exe c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

dns při dhcp nastavení od providera by se v tajném routeru měla zobrazit. ale nic nebrání nastavit ručně některé public dns (8.8.8.8, 1.1.1.1)
placený eset smart security je zbytečný krám, chrání proti virům z minulého století. poděkuj tomu kdo ti ho poradil, můžeš ho z tajného systému odinstalovat. "vypnutí" je iluze, není to totéž co odinstalace.
výsledek kontroly na spyware je tajný, stejně jako kontrola proxy.
výpis "ipconfig -all" je předpokládám taky tajný.

pokud je chyba v nastavení routeru, může být způsobena neošetřenou zranitelností routeru. je tam poslední firmware pro ten model? je zakázaná administrace zvenčí? tovární reset?
změna nastavení je možná i pomocí škodlivého skriptu v pc, proto jsem se ptal na ty kontroly.