Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset mobilu

Dobrý večer,
Robil som factory reset nakoľko som chcel predať môj telefón ktorý mal rozbitý displej (len farebné pásy)tak som našiel na internete ako to spraviť https://youtu.be/WSl1enqq3Bc
V takomto stave som mobil predal teraz mi píše kupca že to on neho pýta heslo. Moja otázka je môžem mu dať to heslo ? Vymazali sa údaje ktoré som tam mal? Ďakujem

Ahoj.

Tak podle odkazu předpokládám, že se jedná o mobil s Androidem.

Správný postup je při prodeji následující:

- Je potřeba odebrat Google účet, se kterým je telefon spárován.
- Majitel si jej následně spáruje se svým Google účtem

Vzhledem k tomu, že jsi pravděpodobně neodebral spárování s účtem, vyžaduje mobil heslo ke tvému účtu.
Chová se jako ukradený. Bohužel pokud takto následně předáš heslo kupujícímu bude mít přístup ke tvému Google mailu a kontaktům (a to minimálně k tomuto).

Factory reset totiž neodebírá spárování s Google účtem !