Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tuner DVB-T2 do USB

Dobrý den,

Mám notebook DELL D630 Latitude s operačním systémem Windows XP.

Donedávna jsem sledoval TV pořady přes TV tuner který se připojoval do USB, to se ale s přechodem na DVB-T2 znemožnilo, rád bych si tedy koupil nový podle DVB-T2, ale v mnoha případech se setkávám s problémem vybavení, je požadován minimálně Win7.

Dotaz zní zda existuje možnost, že si potřebný software tuneru bude rozumět i se systémem WinXP?

Předem děkuji za vaše rady, zkušenosti a připomínky.

P.S. odpovědi typu dej si tam Win7 a vyšší nebo si kup nový počítač, nemají pro mě význam, neboť to nemohu provést a důvodů je tolik že je sdělovat nebudu, tyto odpovědi jsou tudíž zbytečné

Evolveo Sigma T2 https://tv-tunery.heureka.cz/evolveo-sigma-t2/# jsem do Xp 86 dostal, funguje ale dekodovani fullhd h265 zatizi cpu i3-3500MHz na 80%. Programy s mensim rozlisenim do 20%. Nainstalovany jen ovladace, kodek LAV v.0.68 a DVBviwer 5.6. Puvodni Totalplayer nebrat. I kdyby to notas zvladl, tak ho upeces. Pri nacasovanem nahravani se nezobrazi obraz a samotne nahravani zatezuje do 4%. Tuner je prekvapive citlivy.