Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zapojím mini subwofeer k hifi veží?

Dobrý deň dostal som hifi vežu yamaha model no nx-gx50
A potreboval by som nejakým spôsobom napojiť mini subwofeer značky Hama z 2.1 sound systému pre lepší bass

Otázka znie či je to možné? A ďalšia potreboval by som podrobný návod ako to urobiť aby to fungovalo ďakujem.

Ty původní repráky jsou nějak konstruované, aby měly optimální přenos frekvencí (včetně fáze a přechodů mezi jednotlivými repráky). Připojením jiného repráku dojde k interferencím a ke zvlnění charakteristiky, možná to bude víc dunět, ale určitě to nebude lepší.