Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nafouklý touchpad - špatná baterie?

Zdravím. Měl bych takový dotaz. Již delší dobu mám nafouklý touchpad na notebooku Asus R556L. Je to asi rok co se to pomalu začlo zvedat. Ted uz se to nehýbe. Nijak jsem to neřešil, ale v poslední době mně to začalo docela zlobit páč nemůžu pořádně používat touchpad ( Nejde mačkat). Nevíte čím by to mohlo být že se to tak zvedlo? Nejedná se jen o touchpad ale i o okolí a kousek do klávesnice - viz foto na rajčeti. Je možné že by to mohla být nafouklá baterie - Proč? Notebook mám už přes 3 roky, což znamená že už nemám nárok na reklamaci. Děkuji za veškeré rady a případné řešení co s tím :)

FOTO: https://jawak250.rajce.idnes.cz/PROBLEM/

Ano, podle videa bych to zvládnout mohl. Ještě se chci zeptat, teoreticky by NTB měl fungovat i bez baterie kdyz bude napájen ze sítě ne? Něž po novém roku objednám baterii. A dotaz čím se to mže stát že se baterie takto nafoukne? NTB mi s 90% ležel na stole a jel pouze na sít. Děkuji za odpovedi

Ano. Hodím ji do kontejneru kam se davaji stare baterie. Ted je venku tak snad to nebouchne :D
Jinak ještě otázka. Může NTB bežet i bez baterie na sít kdyz ho mám pořád na stole? Nebo se může nejak poškodit počítač?