Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s HDMI

Zdravím,
mám problém nejspíše s HMDI anebo monitor. Problém se projevuje pouze u některých her a to například Project Cars2 anebo RSRBR .. když zapnu hru, hodí mi to černou obrazovku ( v rohu začně blikat HDMI USB ( PC IN ) .. Obrazovka se tedy zapíná a vypíná .. ALe v pozadí hra jede a reáguje na všechno. Problém mi nastal až teď nedávno. Neví někdo prosím, kde může být problém? Jestli v monitoru anebo případném HDMI? Děkuji za rady.

Klasika: tajný monitor, tajná grafická karta, tajný operační systém, ale řešení bys chtěl konkrétní, že?

- zkusit jiný HDMI kabel
- zkusit jiné připojení, např. DVI
- aktualizovat ovladač grafické karty
- zkusit jiný monitor
- zkusit jinou grafickou kartu

Vyber si...