Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úprava fotografií

ahoj,známému v práci dělala kamarádka úpravu fotek z dovolené.Dodávala různé pozadí,např.zahalený dům a na té látce byla jejich dcera v bazénu,nebo jakoby rozevřené noviny a místo fotky v novinách měli vlastní fotku,atd.Nevíte kde by se takový program dal stáhnout,a jak se jmenuje?Díky

Já pracuju v Gimpu 2.2 a jsem s ním naprosto spokojené, je to vlastně hodně podobné tomu placenému Adobe Photoshop, ale tohle je zdarma a jdou tam vytvářet taky pěkný věci, klidně jak ty říkáš...stačí sehnat fotku třeba tich novin a fotku vás otevřít si to v tom programu, potom si tu vaši fotku zmenšete(obrázek-velikost obrázku), aby se vešla do nějakého rámečku v novinách, nebo si to nějak ořízněte(takovej nožík), potom si to můžete libovolně natáčet, na to vše přijdete..;-) zde si jde stáhnout novou verzi: http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/tvorb a_grafiky/bitmapove_editory/gimp/
kdyby něco, napiš na email: cayie@seznam.cz

Ještě písnu. Nejjednodušší fotomontáž (jeden z mnoha způsobů).
http://krata.bubakov.net/tipy-triky-finty/navody/zm enseni_vyberu/zmenseni_vyberu.html
a je jedno, jestli dáš žížalu na trávník, nebo žábu na talíř.

[http://img59.imageshack.us/img59/2577/matahw0.th.jp g]

Samozřejmě také můžeš použít program PhotomontVoice, Potřebuješ k němu mikrofon. Programu zadáváš hlasové povely, co má s kterou oblastí fotky (ty oblasti je třeba nadefinovat) udělat např.: "Vyměnit hlavy Pepíka, Anduly, Franty, Punti a Micky o jeden krok vlevo." Nic dalšího už dělat nemusíš. Nebo když chceš něco z jednoho obrázku do druhého, tak si je nejdříve otevřeš, nadefinuješ oblasti...
Jenže ten je placený.