Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seka se obraz na TV

Zravím, potreboval bych poradit co dělat?
Propijil jsem notebook s TV Hisense mam z ni udělany monitor , pripojeni mam prez wifinu kdyz chci se divat na fil na voyo tak film jde ze zacatku dobre pak se seka. Jeste mam Jinou tv samostatnou a ta je take pripojena prez wwifi a jde vse ok. dik za info

ta jiná telka nemá ani antivir, ani spyware v prohlížeči, ani tupé aktualizace molocha win10. proto se neseká jako tajný notebook.

budeš muset odstranit adware a spyware, zamyslet se nad zbytečným antivirem, zkontrolovat automaticky spouštěné položky, vidět vytížení běžících procesů.
samozřejmě nepoužívat notebooky postavené na 2-jádrovém atomu.
a pokud jsi v paneláku, kontrolovat jestli tvoje wifi síť není zarušená od sousedů.