Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakovací okna

Dobrý den, poslední dobou na mě v prohlížecí vyskakují různá okna, vždy po pár kliknutí se mě snaží přesměrovat na nějakou náhodnou stránku většinou s reklamou, nevíte někdo jak to vyřešit?

ten adwcleaner je jiný typ antimalware než antivir malwarebytes (i když dnes od stejného výrobce).
je účinný právě na tvůj adware, ale z tvých odpovědí nejde poznat, jestli jsi ho vůbec spustil.

a mívá užitečný log, když potřebuješ vidět čím sis prohlížeč zahnojil.

Safe Mode - má smysl, jen jsem líný do něj rebootovat.
with network - zbytečnost, přece vždy předtím stáhneš poslední verzi adwcleaneru. navíc potřebuješ co nejčistší prostředí bez napadených služeb a tím "with network" je z toho skoro zpátky původní bordel. pro tyto případy se to nastavení nehodí.