Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prepis Tag

Zdar hľadám niečo na prepis hudobných súborov.Ide o tag čiže o podrobné info ,ktoré chcem zmeniť,alebo prečíslovať.Ide o hromadné prepísanie hlavne súborov mp3 a flac,hľadal som ,ale nič sa mi nepozdáva ,viete o niečom ,vďaka.

Vďaka za tip,ale neprišiel som na to,ako hromadne prepísať info,trebárs prečíslovat.Pretože názvy skladieb očíslované mám,ale nesedí očíslovanie v tag.Preto by som to potreboval prečíslovať naraz.Jednotlivo to ide ,ale nikde nevidím hromadne.