Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načítáním cd?

Dobrý den. Mám takový problém. Když dám do počítáče cédečko s fotkama tak se mi to načte,ale když dám do pc cd s nečím jiným tak se nic nenačítá. Čím to může být? Je mi divné,že některá cédéčka počítač bere a některá ne. Předem díky za odpověď

Vložili jsme s bratrancem do pc CD s hrou. Chvilku jsme čekali a nic. Pak jsme klikli na tento počítač pořád to hlásilo vložte disk do jednotky,ikdyž v pc CD bylo. Podotýkám,že to cd nebylo nijak poškozené. V průzkumníkovi jsme to nezkoušeli. Nechápu to,dali jsme tam CD s fotkama a to pc načetl. Ikdyž jsme pak zkusili ještě jinou hru,tak se to samé opakovalo,jako u té první.:-/

spustit to dokážu a mám vistu a problém s načítáním cd. Dvd to bere v pohodě, ale po nějaké zas...né aktualizaci mi nejde načítat CD ani vypalovat. DVD funguje bezchybně. Dokázal bys pro mě taky najít nějaký link co pomůže? Dík