Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thomson 4K UHD

Zdravim. Koupil jsem si Televizor Thomson který má mít 4k UltraHD rozlišení.
Jen se chci zeptat.
Na PC sem si ručně nastavit rozlišení na 4K, televize to zobrazuje bez problému, ale pořád hlásí 1080P.
Má to tak být?

Děkuji za odpovědi.

Televizor: Thomson 55UE6400

PC:
Intel Core I7-7700K
16GB RAM
Gainward GTX 1060
Asus ROG Strix Z270F

Zkus na té TV zapojit PC do jiného HDMI, všechny nemusí podporovat UHD - 4K / HDR etc .

Na PC sem si ručně nastavit rozlišení na 4K

Sam nic nenastavuj, nevymýšlej své vlastni rozlišení, nech to na auto volbě rozlišení systému kde vyber po zapojení 4K.
Popřípadě výměn, zkus jiný video kabel, nevynucuj 60 ale zkus třeba 24/30Hz jestli 2160p udrží.