Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redmi Note 7 Úložisko

Zdravím, včera som si kúpil nový Redmi Note 7 od Xiaomi so systémom Android 9.0 Pie. Kúpil som si k nemu ešte 64GB SD kartu. Chcem sa spýtať, keď inštalujem nejaké aplikácie z obchodu play, kde môžem zvoliť kam sa mi má aplikácia nainštalovať (do interného alebo na SD kartu)? Default-ne sa mi všetky appky inštalujú na interné úložisko. Kde si môžem zvoliť, aby sa mi inštalovali na SD kartu?

Prepacte za gramatiku, ale pisem cez mobil.

Takze ak to spravne chapem, tak u mobilov to asi nie je take iste ako pri PC co sa tyka HDD/SSD vsak? Moj mobil co som teda zistil nepodporuje presuvanie aplikacii na SD kartu (cez nastavenia). Chcem sa teda spytat, ako to funguje pri mobiloch, ak mi napr. dojde miesto na int. ulozisku, zacnu sa aplikacie automaticky instalovat na SD kartu alebo ako to je?