Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokovací stanice pro notebook Lenovo Ideapad

Hezký den,

Měl bych takovou záludnou otázku... Máme doma dnes už starší notebook od Lenova bohužel s dost malým displejem. Přemýšlel jsem že bych sehnal dokovací stanici na kterou bych napojil externí monitor a Počítač pouštěl timto způsoben,. Bohužel Notebook je ještě z edice IdeaPad nikoli ThinkPad a dokovací stanice se na tyto zařízení nedělali... Avšak doba jde dopředu a dokovací stanice jsou napojované pomocí USB-C... když bych k tomuto starému NTB sehnal přechodku USB-A na USB-C dalo by se tímto způsobem propojit ze stávajících ThinkPad dokovacích stanic na starší model či nikoliv protože rozhraní USB nemá v těchto zařízeních cestu k napájení a tím pádem by to NTB nenastartovalo?

Předem děkuji za názory

Změna předmětu, původně: Dokovací stanice (host)

Zdravím, redukce ti asi nepomůže. To normální USB má oproti C malou přenosovou rychlost. Proto všechny dokovací stanice jsou převážně přes USB-C. Já mám jedno od bml, ale je taky přes USB-C. Podle fotek tvůj notebook má VGA výstup, tak bych to řešil přes něj.