Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Artefakty u jedné hry

Zdravím, mám uplně novej PC s grafickou kartu RX5700xt a potřeboval bych poradit jestli neví někdo jak vyřešit problém s grafikou u jedné hry. Konkrétně se jedná o hru Panzar. Když jí zapnu tak mi to dělá tohle viz odkaz na obrázek níže.
Na starém počítači vše fungovalo OK.
Ovladače ke grafické kartě mám nejnovější i Windows 10 mám aktuální.
U jiných her to nedělá jen u téhle jediné nevíte někdo co s tím?

https://i.ibb.co/g7vqG6S/Bez-n-zvu.png

Kdyby to dělala jenom ta myš tak bych to bral, ale ono to dělá i to pozadí a vlastně uplně všchno. A jinak v tom starym počítači jsem měl taky od AMD grafiku.
Nemohlo by to bej třeba nějakou verzí DiretX že ta hra už nezná novou verzi? Nebo nějaký jiný ovladače?

EDIT: Tu hardwerovou akceleraci nemůžu najít v týhle verzi Windows 10 (nejnovější) neví někdo kde to najít? :)

zakázat hw akceleraci - když to nejde klikáním, tak tam byl návod i přes registry (method 2). po úpravě samozřejmě restart a otestovat výkon ve hře.

karta je dost nová, jít moc do historie ovladačů nemá smysl. a když to dělá jen v jedné hře, vypadá to na nějaký málo se vyskytující bug. leda že by ta hra měla nějaké fórum, asi ne české.