Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi

Dobrý den mám dotaz mám notebook od asus a nejde mi se připojit na WiFi vidím všechny WiFi i tu svoji napíšu si heslo a ona se nepřipojí když se podívám do možnosti nastavení adaptéru je ta WiFi pod tím nepřipojení a červený křížek

v paneláku kde je velké rušení od sousedů se router přeladí na co nejvolnější kanál - třeba aplikace inssider.
snad to není v cestě moc zdí.
možná by bodnul typ routeru.
router by měl být nastaven tak, ať se s každým wifikrámem zvlášť zbytečně nevybavuje na režimu, napevno všechno co jde: wireless security (wpa2+aes), channel width (20mhz).

zmíněný pin: jen když je zapnutá funkce wps - ta bývá kvůli špatnému zabezpečení vypnutá.