Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padá vyhledávání (lupa) ve Windows 10

Nic sem netunil, na stejným PC s 95% totožným nastavením Windowsu to jede 2 roky bez problemu, nevím jenom sem naposled měnil tapetu ale změna nepomohla, když to otevru spadne to a párkrát zresetuje a dál nic, je to čistej Windows po 20 dnech. Moc se mi to nechce znova přeinstalovávat kvůli takový banalitě.

Kliknu na lupu a zmizne po 1s nebo ihned, nazval sem to "padá" protože v správci úloh se to zapne vypne a pak se to resetovává. Nemyslim si ze to je problem HW, uz sem ten problem resil pred par lety na jinem PC, no jestli to do tydne neopravim udelam zase reinstalaci stahnu nejakej starsi service pack a pokusim se nejak odpalit Windows Update, aspon budu mit min spionskejch procesů ve spravci úloh.

Jde vubec nejak odpalit Windows aktualizace aby mi to ale v pohode stahlo ovladače? Na strankach vyrobce, boze to ani nejsou snad ovladače to rozkliknu problikne přikazovy řadek a nic se neinstaluje. (ano vim jak se instaluji ovladače)