Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aké ovladače?

Prosím vás mam preinštalovaný Windows 7 a mám taky problém, že vôbec neviem aké ovládače mam nainštalovat vôbec sa do toho nevyznám..
Windows 7 x64 Home Premium
Doska ASRock N68C-GS FX
Bol by prosím vás niekto taký ochotný a poslal mi sem presné ovládače, ktoré potrebujem?
ďakujem pekne za pomoc

1) NVIDIA all in 1 driver ver:15.37
2) doporučuju restart
3) na pořadí ostatních už nezáleží (lan, vga, sata2 je asi nějaká oprava nepovedeného nforce, audio)

vga se týká integrované grafiky, kterou možná ani nevyužíváš.
jejich "oc" a "xfast" utilitám bych se raději vyhnul.