Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začala mi "syčet" grafika

Dobrý den, včera mi začala syčet grafika když zapnu pc tak nic , ale jakákoliv menší zátěž a grafika syčí, čím větší zátěž tím je to intenzivnější, jedna se o MSI 1660 kupovanou před 7 měsíci (tzn stále v záruce) měl bych se obávat? Popř reklamovat? Děkuji

Jj, chápu. Nejspíš bych to reklamoval a nezasahoval do toho, když je ta grafika ještě v záruce.

Já byl dneska reklamovat repráky, které dostal syn k Vánocům od ženy. Byly v "akci"
Řekl jsem, že je vadný zesilovač a vše ostatní je v pořádku.
Prodavač vytáhnul z jiné krabice druhý a prohodil je.
Už to jede jak má. Jen mám obavy o ostatní zákazníky, protože ten vadný zesilovač dal zpět do jiného balení a tu jeho krabici opět přelepil.