Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se restartuje

Zdravím, mám tu na stole ntb, u kterého nejdřívě zrůžověl obraz a den po té už nejde zapnout. Po zapnutí se po cca 5s vypne a hned zase zapne a stále dokola. Situace je stejná i když vyndám hdd, ram, resetuju bios vyndáním baterie. Je mrtvá MB nebo odešla grafika? Zkušenosti?

Díky

byl k tomu důvod, přehříval se, při rozdělání bylo samozřejmě vše vyčištěno a hned na to přepastováno, jelikož pasta byla tvrdá, ani po následném rozdělání a složení to nic nezměnilo, tzn že chladič byl nasazen dobře, ono taky ani není jak jinak ho nasadit, když ho drží 6 šroubků, který nemáš kam jinam dát :-)

ani po následném rozdělání a složení to nic nezměnilo, tzn že chladič byl nasazen dobře

No nevím, už jsem se setkal s tím, že chladič po opětovném nasazení neseděl správně.
Jasně, že nejde nasadit jinak, ale může být dotažená jedna strana úplně na doraz a druhá už ne. Dá se to poznat po opětovném sundání chladiče a otisku pasty. Taky mohlo uniknout médium z heatpipe a chladič nefunguje správně.

Při maximální zátěži se notebook bude přehřívat vždycky, s tím nic nenaděláš. Podle toho dotazu asi bude bohužel nejspíš opravdu po něm.

Máš z toho pečínku. Jestli chceš vědět odborný názor, zajdi s tím do servisu ale pochybuji, že to je vada 1 komponentu. Jak už tu bylo řečeno, nějaký chytrák vezme 15" nb na postel, ucpe tomu díry a pak se diví, že to nejde. Vlastně celkem problém na denním pořádku :-) A jsou i lidi, kteří dodnes nechápou, že PC se sám vyčistit neumí ale musí to udělat uživatel.