Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poškozený ISO

Mám doma několik DVD s rodinými záznamy a jdou přehrát pouze na DVD přehrávači SENCOR krz který byli před více jak 10lety přes připojenou kameru i vypáleny. Na PC se v průzkumníku DVD jeví jako prázdné. V IsoBusteru však něco je tak jsem to vyextrahoval do ISO kte by měli být VIDEO_TS které jsou vidět i v IsoBusteru. Ten ISO soubor je ale poškozený, zkoušel jsem to několikrát a pokoždé ten IsoBuster vyplivne poškozené ISO. Jako to řešit? ISO neotevřu ve WinRaru ani ve virtuální mechanice, prostě nikde. Děkuju předem za rady, je to pro mně duležité ;-)

Ano ale to už chce placenou verzi toho programu jinak to extrahovat nelze a náhradu za IsoBuster která by byla schopna to DVD vůbec přečíst jsem nenašel. A máte pravdu já sám bych to nikdy takhle nedělal ale dělal to kdysi otec s minimálními znalostmi...

Finalizace nemá vliv na to jestli to přečte pc. A navíc co má společného iso s dvd?? Film na dvd se v Win 10 zobrazuje (nevím proč) jako dvd-rw, a když se otevře, tak je to standartní dvd (Video_TS, a prázdná Audio_TS).

Pro tazatele, je možné, že ten Sencor měl nějakou tu ochranu, takže ti pomuže DVDShrink program.

samozřejmě že (ne)uzavření STOPY/SESSION má vliv na to, zda se médium dá přečíst. Finalizace je proces uzavření CD/DVD vůči dalším zápisům (další sessions).

edit: a právě různé rekordéry a kamkodéry s uzavíráním stop tak trochu laborovaly, protože každá stopa/session navíc znamená větší nároky na prostor na disku a hlavně extrémní zpomalení při jeho načítání.

CD Roller sloužil na něco jiného. Neřešil neuzavřené CD, ale umožňoval přistupovat na předchozí sessions.
Někdo třeba přidával na CD další a další fotky. Pokud jsi chtěl vidět všechny, musel jsi nejprve naimportovat ve vypalovacím softu předchozí session, pak přidal další fotky a vypálit. Pokud jsi na import zapomněl, měl jsi tam jen nové.
A právě CD Roller uměl přistoupit na předchozí session a vytáhnout ty chybějící fotky.