Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytahnout seriovy cislo z windowsu

Ahoj mam problem mam pc zaneseny ruznou haveti a v praxi se mi vse seka...sekaji se mi i webovy hry jako devast.io atd..ale fakt sekani to znamena ze mam treba 30 vterin lag...vypnu stranku lag porad vse trva proste uz to nejde vydrzet ja uz sem frustrovanej ze mam chut do toho uderit ale tim to neopravim maximalne rozbiju...ano preinstaloval bych davno windowsi samozrejme...mam originali windows 10 jenze problem je ze jsem ten windows uz dostal naindstalovanej v pocitaci ktery jsem si koupil...jak mam prosimvas vytahnout ty windowsi z pocitace abych je mohl zase nainstalovat? Upozornuju ze nemam dvd rom a ze windowsi se chystam instalovat pres flash disk..jen nevim jak z toho vytahnout seriovy cislo...vite prosim nekdo jak na to?

Aha takze me staci stahnout si nejakej instalator dat ho do stavu aby to slo nainstalovat pres flashku a zbytek se udela sam ? Nebo ja totiz nemam zadnej intalator musim si ho stahnout a tudiz to po me nejspis bude chit pri instalaci cd key ne ? Vzdy to tak bylo ale jeste na xp/win 7 novejsi sem jeste nainstaloval

Kdybys ten klíč přece jen chtěl, do poznámkovýho bloku vlož:

Set WshShell = CreateObject("WScript.Shell")
MsgBox ConvertToKey(WshShell.RegRead("HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\DigitalProductId"))

Function ConvertToKey(Key)
Const KeyOffset = 52
i = 28
Chars = "BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789"
Do
Cur = 0
x = 14
Do
Cur = Cur * 256
Cur = Key(x + KeyOffset) + Cur
Key(x + KeyOffset) = (Cur \ 24) And 255
Cur = Cur Mod 24
x = x -1
Loop While x >= 0
i = i -1
KeyOutput = Mid(Chars, Cur + 1, 1) & KeyOutput
If (((29 - i) Mod 6) = 0) And (i <> -1) Then
i = i -1
KeyOutput = "-" & KeyOutput
End If
Loop While i >= 0
ConvertToKey = KeyOutput
End Function

a ulož to jako všechny soubory s koncovkou .vbs (blabla.vbs). Pak to pusť.

V každom prípade počas čistej inštalácie desiny z bútovacieho média ISO sa odpoj od siete netu do doby, až než preskočíš modré okno s výzvou na digitálne zadanie licencie. Dôvod: Ak by si bol pripojený káblom k modemu a netu alebo zadal svoj prístupový (login/heslo) k domácemu modemu na wifi do modrého prihlasovacieho okna počas dokončovania inštalácie, inštalácia sa bez zadania kúpeného key W10 nedokončí, zostaneš namydlený. (Nemusí to tak byť, ale v 90% to tak býváváva).

Ak bol už raz W10 aktivovaný, MS si eviduje tvoje ID HW na vlastných serveroch, nemusí sa zadávať licencia-key W10. Výhoda oproti predošlým verziám Windows, kde sa muselo paprať s zadávaním key do okienok počas alebo po dokončení inštalácie.

Je to iba v prípade rusofilných, boľševikmi vypatlaných šenkových udavačov, lúzerov od r.1948 dodnes, nasmerovaných proti všetkému kapitalistickému, americkému, vykorisťovateľskému vzídené z mysle a z dielne vrahov z volstrídu, ich gniavniacej čižmy s dobyvateľskými zámermi krvilačnej šelmy rinčiacej zbraniami po celej zemeguli. Preto sme sa museli aj v ČSSR, ako dodnes mierumilovné KĽDR atómovými hlavicami a raketami brániť, aby sa po roku 1989 mafiáni komunisti s eštébákmi stali šikovnými, netrestateľnými veľkozlodejmi v oblasti kapitalistického, amerického veľkopodnikania. Kto iný si takúto poctu zaslúži, jedine boľševickí parachanti kvasení KGB v Moskve "trhovým hospodárstvom", dokonca sú dodnes dosadení vo vysokých štátnych funkciách či medzi justičnou talármafiou. Pravda, vypatlaný národ ich miluje, "zlatí komunisti", ktorí si vraždili vlastných občanov na hraniciach, likvidovali vlastných do komunistických kriminálov, ako vnútorných nepriateľov režimu. ]:)