Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skusenost s GPU XFX RX 580 TRIPLE X EDIT. 8GB

Zdravím, neviem či má dakto skúsenosť s hore zmienenou gpu ale ak áno, mal by som pár otázok...

Ste spokojný s výkonom? Prípadne, či už s ňou boli problémy a či bola zámerne kvôli ním underlocknut - á. Za každú odpoveď budem vďačný.

S pozdravom ...

Nekupovat XFX, je to no-name brand a chladič složili někde v rýžovém poli.
Chladič na kartě působí levně a dle testů taky nic moc, koupit Sapphire Nitro+ 8GB, ten cenový rozdíl není tak veliký, a pokud high-end, tak ASUS Strix, ale vystačíš si s tou kartou od Sapphire,
je to nobrainer v poměru cena/výkon, má i vlastní backplate, chladič je tichý a hlavně chladí.

Nitro+ pokud chceš budget volbu,
ASUS Strix, pokud ti o peníze až tak nejde

Áno tuto som tam videl, ale termín dodania je akože dosť off. Ešte som prezeral niečo takéto https://www.gigastore.sk/amd-ati+26168/sapphire-pulse-radeon-rx-580-oc-8gb-gddr5-pci-e-2x-hdmi-dvi-d-2x-dp-active/ alebo ešte nejaká 590: https://www.progamingshop.sk/vga-sapphire-nitro-radeon-rx-590-8g-gddr5-dual-hdmi-dvid-dual-dp-wbp-uefi-special-edition-p-402877.html ,takže uvidím... Len neviem či sa to vôbece oplatí... Ak nebude xfx robiť problémy tak to asi nechám tak. Ďakujem Vám všetkým ;)

je to no-name brand a chladič složili někde v rýžovém poli.

Mimo řešení kvalit výrobců, zaráží mě, proč musíš psát a vnucovat takové nepravdy .. a dělat, jak kdyby XFX byla nějaká nová čínská hatla patla firma? Každopádně ono už jen samotné konstatování, že ASUS Strix je nějaký "High-end" mezi značkama, naznačuje, že kážeš jen "svou" pravdu. Uff