Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook- jaky koupit?

Dobry den, poradite jaky koupit notebook pro ucely surfovani na internetu a hrani her typu Diablo? Je skutecne lepsi priplatit si za herni, nebo postaci klasicky? Jiste preferuji vetsi uhlopricku. Budu vdecna za radu, nejsem zbehla ve vsech tech zkratkach. Pokud mate tip na konkretni pristroj, nejlepsi rada. Dekuji mnohokrat.

Já bych vzal tento Asus jestli nevadí 500gb ssd ale jde to myslím rozšířit, na moderní hry náročnější by se ty nízké/střední detaily daly na pohodu. Take je dobre zvazit jestli se notebook vyplatí, protože to stojí víc oproti výkonnějšímu stolnímu PC a má to poloviční životnost (první selhává baterie a je to podle zacházení, znám notebook co funguje 12 let aktivně použivaný s mrtvou baterkou) ale jestli preferujete tu mobilitu jako třeba já a nechcete hrát ULTRA na 60FPS tak bych to vzal, nebo připlatil.
https://notebooky.heureka.cz/asus-fx705dd-au089t/specifikace/#section