Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se po nějaké době hraní vypíná.

Zdravíčko, mám problém.

Chtěl sem bratrovi trošku polepšit s počítačem, ale místo toho se mu počítač během hraní vypne a nějakou chvilku nejde zapnout.
Provedena změna grafické karty a zdroje. Před tím měl seassonic 400W a R7 240. Nyní EVGA 600W a k tomu RX 480 8GB.

Zbytek sestavy je FX 8300, 16GB RAM, MB je 970 Gaming od MSI a jeden HDD.

Může to způsobovat nový zdroj?

Tak to asi šlo od grafiky, ale problémem asi bude to že HDD kterej je stoletej s kapacitou jen 150GB vytváří neuvěřitelný teplo a tim teplo pro ventilátory uvnitř case. Pohrál sem si s nastavením intenzity ventilátorů na grafice. Je malinko hlučnějsí, ale teplota se nedostala nad 90 a zatim nám to nespadlo ani jednou.