Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer aspire win 7 - nejde rolovat kolečkem v Adobe Readeru

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na podokno kde používám pdf. Asi po aktualizaci nějaké se mi přestalo to pdf rolovat kolečkem jde pouze šipkami stránka ale ve wordu mi jde rolovat. Mám adobe dc. Mám něco aktualizovat? Moc se nevyznám v tomto. Děkuji

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Změna předmětu, původně: acer aspire win 7 (host)

otázka, která začíná "acer aspire", nikdy nemůže dopadnout dobře.
čili odinstaluj podivně nefungující areader a místo něj nainstaluj sumatra pdf.

mimochodem rolování kolečkem nikdy nepoužívám, nemám zájem si pamatovat, u kterých aplikací to funguje a u kterých ne.
místo toho pužívám ctrl + / ctrl -