Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s klavesnici

Zdravim, mam problem s klavesnici u sveho notebooku lenovo legion y520, pri instalaci par driveru mi prestala fungovat klavesnice a touchpad, a to jak fyzicka tak usb pripojena externi, zkousel jsem google a par tipu jak to vyresit ale nepomohlo, jedna se o nejaky problem s drivery, zkousel jsem nekolikrat odinstalovat, odebrat zarizeni ve spravci zarizeni, bod obnoveni, nic nepomohlo.. diky za rady

Windows 10, vic driveru zaraz pres jeden open source driver installer, ono to porad hlasi ze je potreba elan pointing device nainstalovat ovladac ikdyz uz sem to udelal a windows porad vyhazuje hlasku je nutno restartovat aby se nastavilo elan pointing device, ale to taky porad dokola

vic driveru zaraz pres jeden open source driver installer

Proboha proč? Kdo ti to poradil?

V nouzovém režimu bych odinstaloval všechen ten bordel a nainstaloval správné drivery z webu výrobce. Pokud by ani v nouzovém režimu nefungovala myš/klávesnice (což bych se divil), tak provést opravu z instalačního média Windows 10.

Zkusil jsem uz i driver booster od iobitu co je normalne junk tam mi to vyhodilo 3 instalace driveru vsechno ok pak 2 fixy a restart, ale po restartu klavesnice stejne nejde a ten iobit vyhazuje elan pointing device fix fail, takze jakoby se neco kouslo nekde s tim touchpadem a nejde to ani odebrat odinstalovat nic a porad se to dokola loopuje

ježiši kriste,.... drivery sa zásadne NEinštalujú cez driver boostre. Skuste nabootovať Live Linux, a v ňom to otestujte, ak to pôjde, je to rozjebaný systém a drivery takýmito odpadmi, tak preinštalovať, ak nejde ani v Linuxe, hľadajte chybu v HW.

To jsi to asi dorazil úplně.Teď ani nevíš co tam máš a aktualizovat to nejde.Doporučuji stáhnout důležitá data na externí disk a pak notebook uvést do továrního nastavení.
A drivery se zásadně stahují jen od výrobce a instalují ručně postupně,ne nějakými driver boostery.

Nevidím smysl, zálohovat ovladače, které se dají kdykoliv stáhnout z netu a často dochází k jejich aktualizaci výrobcem.

Když už zálohovat, tak celý systémový oddíl (image). Protože obnovovat ovladače ze zálohy do rozdrbaného systému není to pravé ořechové.