Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo FPS ve hře CSGO

Dobrý den vím že jsem sem včera psal už jedno téma ale tenhle problém mám už delší dobu.Mám grafickou kartu Radeon a procesor Intel Core i3 540 3.07Ghz.... když jsem před rokem tenhle počítač koupil hrál jsem CSGO na stabilních 170FPS a velmi velmi málo kdy to padlo k 90 fps jen při velkých přestřelkách a stalo se to tak třeba 1x za 15 kompetů cca jenže ted je to přesně rok a moje fps jsou stabilně s touto sestavou +- 120 a padají hodně často až k 70 a chci se zeptat jestli je to normální po těch updatech nebo jestli bych měl zvládat víc fps... docela mě to štve.Hraju hlavně CSGO občas si chodím pro nostalgii zahrát COD2 a když mi to dropne v csku až k 70 tak je to dost na prd.Díky

Určitě nemám pc zahnojený bordelem... na tohle jsem velmi opatrný a vlastně tu nemám žádné programy kromě steamu a chrome které jsem stahoval... žádné torenty, na černo stáhnuté hry a pod.Na tohle si dávám opravdu velmi velký pozor abych nestahoval kde co...

Procesor už je starší a mapy v CSku prochází reworkem.. hra je náročnější.. Takže je to normální..
Samozřejmě si můžeš pomoct tím, že se zbavíš bordelem v PC, který Ti může žrát výkon na pozadí.. Ale osobně bych řekl, že vzhledem k Tvé sestavě, je počet fps ok.