Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdielany profil pre viacere konta v PC- nefunguje

Zdravim, ak by ste mi vedeli prosim pomoct bol by som velmi vdacny. Skusal som precitat mnoho clankov no bez uspechu. Rad by som pouzival viacere konta v PC a zdielal plochu administratora pre kazde konto, vo WIN 8.1 som tuto moznost nasiel avsak je zamrazena, skusal som napojit svoje lokalne administratorske konto ako online konto k Microsoft kontu ale stale to nejde prepnut, co je prosim potrebne zmenit aby sa mi otvorila tato moznost? Prikladam aj obazok aby bolo jasne kde som tu moznost nasiel. Dakujem

nastavit admina ako public usera

tomu ani nechcu rozumět.

mě se nelíbí nápad mrchosoftu default cpát dokumenty uživatelů do jejich profilů (c:\users\fuckinguser\dokumenty\) a nikdy to nepoužívám. má to své výhody při zálohování a obnově.
stejně jako zobrazování složek users a public users v průzkumníku. nikdo normální (generace xp a starší) nepoužívá průzkumník, ostatně toto překážející zobrazení jde zakázat.

když má být některý dokument dostupný pro všechny a pro administrátora takového pc je složité ho normálně založit úplně mimo systém do "d:\dokumenty", pak se nabízí cesta "c:\public\documents\"
defaut sem mají právo zápisu jen účty s administrátorskými právy, ale číst může asi kdokoliv, vyzkoušíš.
nepředpokládám, že administrátor bude chtít všechno zakládat v c:\public\documents\ a nežije v představě, že všichni jsou zvědaví to číst/editovat. čili se to týká konečného množství dokumentů.
v opačném megalomanském případě jednoznačně d:\dokumenty - druhý disk, může být s přístupem pro všechny.

já tu kopii vytuněného profilu admina dělám ještě před založením ostatních účtů (nebo před připojením do domény). všechny profily pak zdědí toto nastavení, ale dál neprožívám, co si s tím udělají.
stejně tak nechci aby sdíleli celou moji plochu, nic jako veřejný desktop neznám. mám své nástroje nebo dokumenty, po kterých druhým nic není.
co mají vidět, je v %allusersprofile\desktop, tomu tuším odpovídá cesta nebo link: c:\users\all users\desktop

a že přímo na plochu nepatří žádné dokumenty ani jejich adresáře (priečinok), ale maximálně zástupci, to snad nemusím administrátorovi připomínat.