Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassin's creed odyssey.

Hraji hru Assassin's creed odyssey,a někdy se stane,že se začne při hraní sekat.Jakmile hodně často běhám,tak se to po hodině začne sekat.Pořad to čte z hdd.Mám procesor I7 - 4790 socket 1150 a grafickou kartu Ati radeon RX580 4gb.Je třeba uděla upgrade aj procesoru,nebo spíše grafické karty?

Teploty si zkontroloval?

Tohle inklinuje k přehřívání nebo nedostatečného průtoku dat. 4 GB VRAM by ale mělo stačit, otázka pak tedy je, jestli na vině není náhodou to SSHD. Ony ty disky pracují tak krásně, že jakmile se ti tam odvaří to malé "SSD" (v uvozovkách, protože to je jen špatně slátaná cache), tak to už nepracuje správně. Stačí ti, aby se ten disk jednou přehřál a už ti to bude zasekávat i načítání Excelu. Vážně krásný kus techniky, měl jsem možnost vyzkoušet, dodnes z toho zvracím duhu. Po zkontrolování teplot tedy zkontroluj i stav disku, ideálně něčím, co umí ty SSHD šunty kontrolovat celé a nezkontroluje to jen fyzické plotýnky.