Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hostování webové stránky

Zdravím, chtěl bych vás požádat o nějaké tipy od koho zakoupit hosting webové stránky.
Co bych požadoval:

Levnější hostování pro 1 rok kolem 400 Kč.
Při koupi hostingu rovnou pronajmout i doménu.
Možnost přesunutí stránky z wordpressu. (stránka je už hotová na samotném wordpressu tak ji chci jen přesunout)
Není určena pro český trh, ale celosvětově. Tudíž asi nějaký zahraniční? (možná i Česko bude v pohodě)
Docela se mi líbila GoDaddy.com hostování na rok mě vyšlo i s doménou na nějaých 350 kč. Ale po přečtení recenzí z poslední doby jsem si to rozmyslel.
Momentálně mám vytipovanou NameCheap.com

Zájimali by mě vaše zkušenosti s některými hosting servery a tipy.
Předem moc děkuji za odpovědi.

Levnější hostování pro 1 rok kolem 400 Kč.

To si budeš muset vybrat - buď levný nebo kvalitní. Neuvádíš, jaké máš na hosting požadavky - kapacita, podpora skriptování, databáze, maily, traffic, služby, dostupnost, ...

Můj tip: onebit.cz