Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oplati sa registracia na Gearbeste?

Planujem jednorazovy nakup na Gearbeste a kedze Gearbest umoznuje nakup aj bez registracie premyslam, zeby som to urobil tak.
Konkurencn portal banggood.com vsak pri registracii a naslednych nakupoch ponuka rozne benefity zbieranim bodov, takze tam a oplati registracia...ma nieco taketo aj Gearbest?

Koupil jsem tam mobil, dostal jsem tam za to nějaké body pro příští nákup, pak jsem na mobilu reklamoval závadu a dali mi dost velkou slevu na koupi stejného mobilu. Registrace se určitě vyplatí už kvůli případné reklamaci, kvůli sledování stavu objednávky, pro komunikaci s prodejcem, aby věděl jak má zásilku celně deklarovat, apod.