Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nerozpoznal nový antivirový software

Dobrý večer,
nainstaloval jsem si eset nod 32 antivirus. Problém je, že Windows stále používá jeho Windows defender. (v zabezpečení > ochrana před viry a hrozbami je spuštěn Windows defender) Zkoušel jsem znovu přeinstalovat a nic. Ani jiný antivirový program Windows nedetekuje.

Děkuji.

Rezidentní ochrana funguje, eset šlape v pohodě. Ve správce úloh je spuštěny Windows defender i eset. Pokud chci něco zkontrolovat pomocí pravého kliknutí myši je zde jen možnost: Zkontrolovat pomocí Windows defender.

jediný rozumný důvod pro placený nod? značky dalších nechcu vědět, předpokládám že to byl nějaký shit od avastu.
co přesně si od těch antivirů slibuješ?
nebo máš nějaké nutkání, že se do každého pc musí instalovat nějaký další stupidní soft, protože to všude píšou?

Nod32, Eset Smart IS Security Premium Total GTX_Turbo 2030 je náš, je úplne najľepší, je pravý Sľovenský, vyškriabe bez miľosti oči každému kapitaľistickému, buržoáznemu, americkému, dekadentnému vírusu z OS W10.

Ešte keby tak ten_tá_to Eset variť vedel.

Souhlas, ale take to jsou tve problemy.

Za me je NOD32 v pohode, ale jinak se tu na poradne stava, ze uzivatel prijde s problemem a po 20 prispevcich se dozvime, ze pouziva Avast nebo jinou silenost a pouha odinstalace problem spravila, tudiz se nediv, ze uz jsou tu nekteri radci na antiviry haklivy.